Lotosové Anjelské Karty v rozhovore pre Televíziu Osem

Ako som v televízii Osem predstavila Lotosové Anjelské Karty?

Prečítajte si nižšie prepis rozhovoru a zistite všetko, čo ste o Lotosových Anjelských kartách chceli vedieť.

M: Milí televízni diváci, kto z nás by sa nechcel rozprávať s anjelmi? A čo by ste povedali na to, keby ste s nimi mohli komunikovať pomocou kariet? Ako na to, Vám prezradí dnešný vzácny hosť, pani Bohumila Ďurišová, autorka Lotosových anjelskych kariet, ktorá sa venuje channelingu anjelskych posolstiev uz 15 rokov. A práve to, čo to channeling je a prečo sú jej karty výnimočné, si povieme v dnešnom rozhovore. Bohumilka vitajte, ďakujeme, že ste prijali naše pozvanie.

BV: Dobrý deň, ďakujem za pozvanie.

M: Svet duchovna a ezoteriky vraj bol Vašou súčasťou už od malička, máte to v rodine. Bolo teda jednoznačné, že ste sa rozhodli, že toto bude Vaše povolanie, Vaše poslanie, ktorému sa budete venovať?

BV: V podstate rozhodnutie ani nie, ono to prišlo tak samé. Pravdaže u nás v rodine vždy sme sa stretávali s nejakými duchovnými vecami a ja som to brala, že je to prirodzené, že nejaká komunikácia možno s ľuďmi, ktorí už tu nie su, ktorí odišli, diali sa nejaké neštandardné veci u nás a zjavovali sa tam rôzne bytosti napríklad. Napríklad teta bola liečitelkou, takže my sme boli vychovaní v tom, že jestvuje nejaký iný svet, ktorý nevidíme, a bolo to veľmi prirodzené a myslela som si, všetci ľudia to tak majú. Až keď som bola staršia, tak som zisťovala, že až tak nie je a že vlastne ide o taký dar. A vnímam to tak, že je to taký rozšírený ten svet… Alebo neviem, ako by som to opísala. Ten môj život a ten svet je proste oveľa bohatší, že presahuje vlastne to hmotné, to materiálne. Postupne som sa dostávala k rôznym technikám. V ôsmich rokoch už som začínala pracovať s kyvadielkom, chcela som vyskúšať karty, ktoré ale ku mne nehovorili vtedy, a postupne som sa vypracovala vlastne až k anjelskemu písmu, k automatickej kresbe a k channelingu ako takému, ktorý vlastne je teraz takou mojou špecialitou a venujem sa dá sa povedať že profesionálne.

M: Ako sme vlastne spomenuli na úvod, venujete sa mu už 15 rokov, od roku 2005. Vysvetlime si ale na úvod, čo to ten channeling vlastne je?

BV: Ja to vnímam tak, alebo opisujem tak, že channeling je v podstate prijímanie informácií z Univerza alebo nejaký kanál napojenia sa na informácie, ktoré sú okolo nás, a dá sa projektovať von formou či už písma, alebo automatickej kresby. Niekedy už vlastne jasnovidci alebo veštice dokážu hovoriť, vidia informácie, čítajú ich, a dokážu to komunikovať ďalej. Napríklad keď sa ma niekto niečo spýta, tak vlastne dokážem sa napojiť na nejaký zdroj a odovzdám mu informácie, ktoré nemám odkiaľ vedieť, ako sa ich dozvedieť, a viem, že ich nehovorím ja zo svojho vnútra, ale proste prejde to mnou a posuniem ich ďalej.

M: Ako ste sa k channelingu dostali, kedy ste objavili tento dar, že máte túto schopnosť?

BV: To sa stalo, si pamätám, to bolo v novembri 2005 práve, a prišlo to samé a celkom ma to prekvapilo.  Lebo ja som si tak raz večer sadla do postele s ceruzkou, s papierom, že si budem písť nejakú poviedku, lebo ja som dosť rada tak písala príbehy, básne a rôznu poéziu. Zrazu som položila tú ceruzku na papier a ona začala písať sama. Skončila som, až keď som popísala celú stranu, ja som nevnímala, čo píšem, vlastne vedela som, že píšem, nevedela som, čo a potom som si to tak ako prečítala a bol tam taký veľmi krásny duchovný odkaz pre mňa, vlastne od takého, vedela som, že to bolo od takého muža, bol to taký duchovny majster, nacítila som, že to bol nejaký anjel, alebo niekto taký, a bolo to veľmi silné, a prešli mnou veľké emócie, lebo ja som zrazu bola taká že: „Naozaj toto sa naozaj deje, toto sa dá?“ a že čo keď nie som normálna, a bilo sa to so mnou. Asi týždeň som o tom nikomu nepovedala. Potom som to tak začala rozvíjať, začala som skúšať, začalo sa tak vedome rozvíjať, že som začala komunikovať s tou druhou stranou, pýtala som sa otázky, dostávala som odpovede, a s tým sa spustila aj tá automatická kresba a vlastne už je to 15 rokov.

M: Všetko si to spolu preberieme, ale začnime práve tými Vašimi Lotosovými anjelskymi kartami, ktoré práve tiež vznikali formou channelingu. Tak nám priblížte, ako tento proces ich vzniku vyzeral a ako vznikali tieto krásne karty?

BV: Tieto karty prišli takisto vlastne touto formou. Bolo to niekedy v roku 2008 alebo 2009, už si nespomínam, raz ráno som sa zobudila a prišlo mi: „A vytvoríš takýto systém výkladový,  bude vyzerať tak a tak.“, vtedy sa to malo volať Magie leknínového jezera. Ono je to vlastne v češtine, lebo ja teda pochádzam z Moravy, takže sa mi tie veci tiež prihovárali v českom jazyku. Vtedy mi bolo nadiktované aj tých 16 hesiel, že ako budú vlastne tie názvy pre karty typu Kvet, a ďalších 16 hesiel pre karty typu List, to potom rozviniem ďalej. Mala som teda základ, vedela som, ako to má vyzerať, a tiež, že tam budú nejaké kombinácie, ktoré prídu channelingom a ja to spracujem. Vtedy tam ešte nemali byť vôbec karty, len to mal byť taký systém, ktorý si ľudia doma vyrobia a budú si tak vykladať nejaké veci. Vtedy mi vstúpila do života jedna pani, ktorá pracovala v nakladateľstve, a spýtala sa, či by som im to ponúkla, a vtedy od majiteľa mi prišla taká informácia, že je to super, ale úžasné by to bolo s kartami. A vtedy som začala hľadať niekoho, kto by tie karty nakreslil, lebo som vedela, že tie ilustrácie, to nezvládnem, že viem napísať text, ale ďalej s tým pracovať neviem, no a tá cesta trvala zhruba 10 rokov, kým sa tie karty teda dostali do tejto podoby, ktorú vidíme a kým sa vlastne teda dostali k ľuďom.

M: Karty majú aj krásne ilustrácie, môžeme si takto ukázať na kameru, od Lukáša Hradečného. Spolupracovali ste na tvorbe návrhov ilustrácií s ním, alebo ste vizuálnu stránku kariet nechali čisto na ňom?

BV: Toto bola tiež veľmi zaujímava spolupráca, o ktorej hovorím, že prišla asi z neba. Lukáša som stretla čistou náhodou v posilňovni, kde sa rozprával s nejakým iným človekom o tom, že začal kresliť. Ja by som možno spomenula, že Lukáš sa vtedy vyliečil z ťažkej choroby a otvoril sa v ňom dar, on začal takto tvoriť, kresliť, maľovať a vtedy mal za sebou zopár obrázkov. Mňa to zaujalo a som ho teda oslovila, hovorím mu: „Vieš čo, ja hľadám niekoho, kto by mi nakreslil také a také karty a neviem nájsť.“ Ja som vtedy už s asi 13 ľuďmi komunikovala a nebola som spokojná, a Lukáš vtedy hovorí: „No, vyskúšam to.“ Ja som mu doniesla tie texty, a nechala som to čisto na ňom, že nech sa nacíti a nech mi niečo nakreslí. Lukáš sa ozval asi o týždeň, poslal mi prvé dva obrázky a ja som vedela, že je to on.

M: Takže to bolo osudové stretnutie.

BV: Osudové stretnutie, určite. Lebo on vlastne pochopil ten text nachannelovaný a to čo on stvoril, tak to ja hovorím že je nachannelovaný obraz. Tam tie symboly a tie odkazy, ktoré som preniesla do tých kariet a do toho textu, on to dostal do symbolov, do obrazu. Takže to bola moja taká vnútorná predstava, že takto by to malo vyzerať, a som rada, že sa tak aj stalo.

M: Tak vznikla krásna spolupráca, výsledkom ktorej sú tieto karty. Ako píšete v úvode, sú určené pre potechu srdca a duše, tak predstavme si ich ešte bližšie týmto spôsobom. Čo všetko môžu ľudia v týchto kartách nájsť, v čom je ich podstata?

BV: Keď som ich vytvárala, tak prvá tá myšlienka, podstata tých kariet bola taká, že ony nás majú viesť a smerovať nás tým životom, a trošku nám ukazovať také zrkadlo, a vlastne usmerňovať nás v tom živote. Keď sa zastavím na tej svojej ceste životnej, a rozmýšľam teraz, že je to dobre, nie je to dobre, čo sa mi deje, prečo sa mi nedarí napríklad, tak siahnem po tých kartách, vyložím si ich a príde mi tá odpoveď. Ukazuje mi tie kroky dopredu, ktoré by som mala spraviť, alebo mi dá taký náhľad na tú situáciu, aby som sa sama nad sebou zamyslela, čo viem spraviť a akým smerom mám vykročiť.

M: Karty, ako si môžeme všimnúť, majú vlastne dve farby. Prečo má zadná strana tie dve farby, zelenú a modrú, vysvetlime si.

BV: Ako som už zmieňovala, to vychádzalo z tej prvotnej myšlienky, že malo byť ako „mágia leknínového jezera“, mala to byť taká metafora, že to duchovno naše je to jazero, a na ňom kvitnú tie krásne kvety leknové, ktoré majú aj tie listy, ktoré sú taká tá podstata. Mne to aj symbolizuje také to spojenie neba a zeme, čo aj mnohí hovoria, že terazm keď s tými kartami pracujú, že sa v nich spájajú dve sily. Jedna je taká tá modrá vesmírna silná z neba, a druhá zelená ide ako keby zospodu zo Zeme, taká tá prasila. Aj Druidi s tými kartami pracujú, testovali ich a hovoria, že to je taká vyrovnávacia energia, ktorá sa spája z neba a zo Zeme a prináša nám nejaké vhľady. Tie modré kartičky majú symbolizovať ten Kvet, ktorý je akoby nadradený aj tej Zemi, tomu Listu, a zelené sú List.  Ten výklad sa skladá z toho, že si zvolím jednu modrú a jednu zelenú, na základe toho si vyhľadám v knihe výklad a vlastne ten mi dáva ten…

M: Ako s kartami pracovať? Mohli by sme spraviť takú malú ukážku, ako sa s nimi pracuje?

BV: Určite. Je to veľmi jednoduché, pretože ja som tie karty robila práve pre ľudí, ktorí potrebujú jednoducho rýchlo si siahnuť pre ten svoj náhľad, aby to nebolo komplikované. Ja som zmieňovala, so mnou karty nekomunikovali, ja som skúšala veľakrát taroty, rôzne iné karty. Vždy som si to rozložila a mala som problém prečítať ten príbeh, a napojiť sa na ne, takže toto je také riešenie, že každý to zvládne, aj začiatočník a vie si veľmi rýchlo vyložiť. V podstate sa tie karty vedia takto rozložiť do kruhu, alebo ako kto chce, rozložíte si takto zelené… Pri tom je dobré myslieť už na tú otázku, na ktorú sa chcem opýtať, alebo na situáciu, ktorá ma trápi, a môžem si doložiť tie modré karty takto do kruhu. Niekto si spraví dva kruhy, jeden zo zelených a jeden z modrých, to je takisto možné. Pri tom rozkladaní sa sústredím na tú svoju otázku. Keď už ich mám (rozložené), nacítim sa a zvolím si jednu zelenú a jednu modrú – máme tu BOJOVNOSŤ a SESTRY, a nájdem si v knihe. Tam je aj obsah na začiatku, takže viem si nájsť. Vyhľadáva sa to podľa modrých karát, takže nájdem si SESTRY a máme tu potom aj ten výklad. Potom si každý prečíta tú odpoveď. Je možné s tým robiť aj tak, možno sa vie nacíťiť človek aj na ten vizuál, na tú kartu  a ten príbeh z tej karty tam s ním prehovára. Takže aj takto sa s tým dá pracovať.

M: Čiže závisí od toho, ako sa rozhodneme napojiť na tie karty. Spomenuli ste, že môže s nimi robiť aj človek, ktorý nemá skúsenosti s výkladom kariet, je to vhodné aj pre začiatočníkov v tejto oblasti?

BV: Áno, je to určite vhodné aj pre začiatočníkov. I keď viem zo skúsenosti a mám také referencie, že takí ľudia, čo úplne začínajú s tou duchovnou cestou, že teraz objavili ezoteriku, alebo sa začínajú venovať tej svojej duši, pre nich je to niekedy ťažké, lebo tie karty sú veľmi také priame. Ten výklad je taký krátky, ale je to taká esencia. Niektorí ľudia majú problém prijať tú pravdu, alebo to nastavené zrkadlo, takže sa im s nimi ťažko robí, ale inak čo mám ohlasy, tak sú veľmi dobré a určite ich odporúčam aj začiatočníkom.

M: Práve možno ten krátky vecný výklad môže byť aj výhodou. Ale nestretávate sa napríklad s tým, že možno niekto sa obáva pri výklade kariet, či ich vie správne interpretovať? Sú napríklad vo Vašej knižke tie výklady jednoznačné, že človek ho nemôže pochopiť inak, že ho to bude viesť tým správnym smerom?

BV: Určite. Tie výklady sú veľmi priame, veľmi jednoduché. Všetky sú veľmi pozitívne, to by som rada zmienila. Ľudia sa niekedy boja, že tam bude niečo zlé, nechcú sa dozvedieť niečo zlé. Určite v anjelskom channelingu nikdy neprichádzajú informácie, ktoré by mali byť negatívne alebo zlé. Práve naopak, sú veľmi láskavé, motivujúce, ukazujú tú cestu, ten smer a dávajú nádej, že aj keď je tá situácia veľmi ťažká, tak vždy tam nájde človek niečo, čo si dokáže zobrať z toho výkladu a povedať si: „Dobre, teraz možno som v zlej situácii, ale keď spravím to a to, bude to lepšie.“ A deje sa to, lebo už mám spätné ohlasy od ľudí, ktorí ich už majú a ktorí ich testovali a musím povedať, že aj ja som prekvapená, ako sú presné.

M: Tak to je fantastické, teším sa, keď ich vyskúšam aj ja. Karty vznikali formou channelingu a Vy sa venujete aj channelingu anjelskych posolstiev. Sú aj tie vždy pozitívne? Je to práve to, čo nám chcú tí anjeli zdeliť, že komunikujú s nami v pozitívnom smere, o pozitívnych veciach?

BV: Určite. Anjelsky channeling, ako som hovorila, je vždy pozitívny, nikdy Vám nepríde zlá informácia, alebo nejaké zastrašovanie, vyhrážky. Cez anjelsky channeling vždy prichádzajú také láskavé slová, a aj v prípade, že si nezaslúžime vždy tú podporu, že sme nekonali v súlade s tou dobrotou, tak prichádzajú také správy láskavého rodiča, ktorý nás usmerňuje a ukazuje nám cestu, ako to spraviť lepšie, ako sa posilniť. Ak niekedy ľudia hovoria, že majú zlé skúsenosti s channelingom, že im tam boli povedané zlé veci, tak vždy sa pýtam, či si sú určite istí, že to bol anjelsky channeling, či sa nemohli napojiť na nejakú inú energiu, čo je tiež možné. Od anjelov nikdy zlé informácie neprichádzajú.

M: Takže tá pozitivita je v tomto smere tá smerodatná.

BV: Určite.

M: Čo sa napríklad môže stať, keď aj dostaneme od kariet informáciu, alebo cez anjelsky channeling, že by sme mali konať istým spôsobom, a rozhodneme sa predsa len inak? Je potom ešte možná náprava? Alebo keď si znova vyložíme tie karty, môžeme nájsť tú ďalšiu správnu cestu, keď sa nám trošku podarilo zablúdiť?

BV: Určite. Tie karty, ony sú taký návod a ja verím v to, alebo mám takú pravdu, že ten náš osud sa stále premieňa a naša vlastná vôľa je nadradená tomu, čo je predpovedané. Keď my sa rozhodneme ísť inou cestou, tak už je to o našom nejakom nastavení, a zase sa všetko premení, aj ten osud zmení na základe toho, ako my sme sa rozhodli. Čiže ak zase prídem k tomu, že: „Aha, toto asi nebolo dobré, čo teraz?“, tak môžem si vyložiť znova tie karty a ony mi ukážu nový spôsob alebo nejaký nový smer. Naozaj nie je to nič, čo by muselo byť smerodatné, že len „takto“ a nijako inak, to určite nie. Anjelske karty a channeling nás vedie a ukazuje možný spôsob, ale nie je to rozhodnutie že „takto musíš ísť.“

M: Vy sa venujete channelingu anjelskych posolstiev hlavne v oblastiach osobného rozvoja, lásky, zdravia, prosperity. Ako veľmi navzájom sú tieto oblasti prepojené? Súvisia jedna s druhou? Nnapríklad keď dostávame viac lásky, sme úspešnejší, darí sa nám lepšie? Je tam tá vzájomná súvislosť v týchto oblastiach?

BV: Určite je. Ono to vlastne aj vzniklo, tieto hlavné témy, na základe toho, čo sa ma klienti často pýtali, alebo čo ich trápilo a ťažilo a toto sú také 4 hlavné oblasti. Vždy vravím, že nad tým všetým je tá láska, úplne nad všetkým, lebo láska k sebe, láska k svojmu telu, láska k druhým, partnerská láska…. Lebo keď sa neľúbime, alebo nemáme dostatok lásky, aj sme chorí, aj sa nám nedarí, aj nemáme hojnosť. Do všetkého treba tú lásku vkladať. Ja mám takú tajnú misiu svoju, takú vnútornú, že strašne rada prepájam ľudí na ten kanál lásky, tej univerzálnej, že ich vraciam na tie spätné koľajnice a chcem, aby sa vrátili k tomu zdroju, z ktorého vzišli a tam sa im vlastne zapáli to svetlo, a aby si svietili na cestu tým svojím vlastným vnútorným svetlom a k tomu aj tie karty majú určite pomáhať.

M: Takže je možné lásku pokladať za ten základ toho osobného rozvoja? To je teraz veľmi taká rozšírená téma, mnoho ľudí chce na sebe pracovať, tak tvrdíte teda, že začať by sme mali s tou láskou?

BV: S tou láskou, a s láskou k sebe. Keď sa neľúbim a nemám sa rada, neviem si dať toľko, čo si zaslúžim. Keď neviem, kto som, a čo chcem, a keď sa nemám rada, neviem sa ani rozvíjať. Môžem si prečítať veľa kníh, chodiť na rôzne semináre, ale keď to neprejde do srdca, tak je to len nejaká slepá ulička. Vtedy je to len na efekt, ale treba, aby to prešlo zvnútra.

M: Aj cieľom Anjelskych lotosových kariet, ako ste písali v úvode, je pomôcť nám nájst v živote smer. Aké sú nástroje ich pomoci, tejto anjelskej komunikácie? Sú to tie jednotlivé karty a kombinácia tých výkladov?  Ako nás môžu ešte nasmerovať?

BV: V podstate áno, ako ste hovorili, ide o tú kombináciu. Zvolím si karty, tie mi dajú nejaký výklad a to mi dá odpoveď na tú moju otázku. Samozrejme, už tá práca s nimi, že si nájdem tú chvíľku, že sa stíšim, rozložím si ich, sústredím sa na tú svoju vec, je to taká malá meditácia vlastne, kedy venujem ten čas a pozornosť tomu, čo ma ťaží, tak už to je očistné. Plus ako som hovorila, viem sa napájať aj na tie obrazy. Ja som si všimla aj sama na sebe, keď si doma tie karty vykladám, že v tých kartách, tých obrázkoch, zrazu vnímam niečo iné, čo som tam možno predtým nevidela a zamýšľam sa nad tým a vedie ma k to k nejakej sebareflexii. Napríklad na tej karte Bojovnosti, vidím tu meč a začnem sa nad tým zamýšľať, čo mi to symbolizuje v tej danej situácii – či ja sa mám chrániť, alebo som príliš bojovná a útočím… A týmto spôsobom si spracúvam nejaké témy, ktoré ma trápia. Je to potom veľmi očistné a urobím si takú sebaanalýzu a posúva ma to ďalej.

M: Keď hovoríme o ilustráciách a kresbách, ako ste spomínali na úvod, Vy sa venujete automatickej kresbe. Tak možno nám približte kúsok aj z tohto, ako tento proces funguje, ako ste sa k tomu dostali? Je napríklad jedno, či sa venujeme automatickej kresbe, alebo automatickému písaniu, spĺňa to tú istú funkciu?

BV:  V podstate áno. Kresba reflektuje trošku niečo iné… Ja by som teda začala, že ako som sa k tomu dostala. Prvýkrát som automatickú kresbu stretla možno niekedy keď som mala 10 rokov, po revolúcii si moja mama nechala nakresliť od jedného pána, takého sensibila, svoju postavu automatickou kresbou. On tam zachytil všetky zranenia a nejaké blokácie v tom tele. Mňa to veľmi fascinovalo, ako to niekto na diaľku dokáže identifikovať. Chcela som sa tomu venovať, len vtedy neboli žiadne zdroje. Keď sa mi to o tých 10-15 rokov spustilo, tiež to začalo tým, že najskôr som len tak voľne rukou kreslila, boli to také čarbanice, ktoré nemali žiadny význam, ale postupne sa to začalo tvarovať do….   Dosť často som začala kresliť aurické telo, a identifikovať tam vlastne tie blokácie, problémy na druhom človeku, a vracala sa mi naspäť spätná väzba, že áno, je to tak, že tu ma niečo ťaží, tu som mal zranenie, a na základe toho sme vlastné získavali rôzne informácie o tom, na čom pracovať, s čím si pomôcť. Neskôr som tú kresbu rozvíjala tak, že sme sa venovali aj minulým životom, alebo nejakým partnerským vzťahom a vlastne všetkým týmto témam, ako je láska, zdravie, prosperita. Viedla som aj kurzy automatickej kresby, kde si ľudia vlastne celý deň kreslili rôzne veci na túto tému, začalo sa sami sebou, potom vlastne interakciou medzi ostatnými. Tie informácie prichádzajú z rovnakého zdroja, tak ako písmo, že niekomu sa spustí iba písmo, niekomu iba kresba, niekto začne s písmom, pridá sa mu kresba. Je to naozaj individuálne a ak by to napríklad niekto z divákov chcel vyskúšať, tak ja vždy hovorím, že každý to má v sebe, každý jeden. Netreba sa báť, treba to len skúsiť a uvidíme.

M: A možno sa to podarí, treba byť asi trpezlivý, aj keď to nepôjde hneď?

BV: Určite. Niekedy to nejde hneď. Niekedy naozaj prichádzajú informácie, že človek si môže myslieť: „To si vymýšľam, to je moja fantázia.“, ale keď začne s tým pracovať, začne sa tomu venovať, tak potom si to zistí, že ako to prichádza, ako tú informáciu spracúva, ako ju vlastne projektuje…. Lebo  na to nie je konkrétny návod. Ja hovorím, že niekto začne s ceruzkou, niekomu vyhovujú farby. Mala som ľudí, čo chodili na automatickú kresbu a vykresľovali obrovské plochy rôznymi farbami. Nebola to kresba, boli to len také plochy a aj z toho dokázali prečítať nejaký význam. Je to naozaj individuálne.

M: Vy máte aj manžela, synčeka, venujete sa toľkým oblastiam. Prezraďte nám na záver, ako to všetko stíhate?

BV: Sama neviem, priznám sa. Je to dosť o disciplíne, lebo popri tom mám vlastne aj zamestanie na plný úväzok a všetky tieto veci robím tak popri. Je to súčasť mňa, to je poslanie, to nie je koníček, to je poslanie. Mám rôzne kanály, kde komunikujem s ľuďmi, občas posielam nejaké informácie, zdieľam na Facebooku. Sú rôzne cesty, ako si nájsť čas aj na takéto duchovné záležitosti.

M: Rozhodne je to aj potrebné pre každého, venovať sa duchovnej sfére. Máte aj najbližsie pracovné plány? Karty sú už na svete, tak máte nejaký nový nápad, myšlienku, ktorú zrealizujete, aleob ešte sa to len rodí?

BV: V podstate teraz tento týždeň sme začali pracovať na tom, že karty sa prekladajú to angličtiny a do ruštiny. Momentálne sú teda slovenské a mám aj v českej verzii  a pracujem na tom, aby sa dostávali ďalej k ľuďom ďalej a plánujem ich dať do sveta. Tieto dva jazyky tiež sú pre mňa také, že musia byť. Keď som raz povedala, že asi by mali byť rusky, prešla ma zima až po členky, takže pôjdu aj na tento trh.

M: Je to fantastické, karty pôjdu teda do sveta a ešte o to viac ľudí sa bude môcť s nimi zoznámiť, tak my im držíme palce, rovnako aj Vám vo všetkom, čomu sa venujete. Milí televízni diváci, verím, že vás karty zaujali a že si ich objednáte a budete s nimi spokojní. ĎakujemVám veľmi pekne, že ste prijali naše pozvanie. Milí televizni diváci, všetky potrebné informácie pre zakúpenie Lotosových anjelskych kariet vidíte na svojich televíznych obrazovkách, preto neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť. Veríme, že s kartami prežijete veľa krásnych okamihov. Ďakujeme, že ste tu boli s nami, prajeme ešte pekný deň.

Previous

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *