O kartách

Lotosové anjelské karty na každý deň

Lotosové anjelské karty ku mne prišli jedného rána v roku 2009. Zobudila som sa s nutkavou potrebou vytvoriť niečo, čo tu ešte nebolo. Lotos je symbolom prvopočiatku sveta, vzniku života. Predstavuje znovuzrodenie, krásu, lásku, šťastie, duchovnú čistotu, spojenie mužského a ženského princípu, jednotu, celistvosť, večnosť. Je symbolom božského v nás, počiatku nového ľudstva, cesty života. Podľa feng šuej lotos znamená úspešné zdolanie prekážok a premenu negatívnych energií na pozitívne.

V ten deň ku mne formou channelingu prišli výkladové heslá a forma, ako má celý výkladový systém vyzerať. Nevymyslela som si ho. Nadiktovali mi ho duchovní majstri pre potešenie a nasmerovanie nás všetkých. Má nám pomôcť nájsť smer a naše miesto v živote. Výklady lotosových kariet sú krátke, vecné a láskavé. Forma kariet a ich výklad je nekonvenčný, hravý a tvorivý. Karty dlho čakali na svojho ilustrátora. Tak ako som vedela, že bude unikátny výklad, mali byť odlišné aj ilustrácie.

Na jeseň roku 2015 som spoznala Lukáša Hradečného. Jeho nevšedné kresby sú darom od Boha. Okamžite som pochopila, že on je ten človek, ktorého hľadám. Dnes vám vďaka našej spoločnej práci môžeme predstaviť netradičné anjelské karty na potechu duše a srdca.

S láskou a so svetlom,

Bohumila Ďurišová, autorka

Lukáš Hradečný, autor ilustrácií