Ako prišli na svet Lotosové Anjelské Karty?

Lotosové anjelské karty ku mne prišli jedného rána v roku 2009. Zobudila som sa s nutkavou potrebou vytvoriť niečo, čo tu ešte nebolo.

V ten deň ku mne formou channelingu prišli výkladové heslá a forma, ako má celý výkladový systém vyzerať. Počula som, ako mi niekto hovorí: “Vytvor výkladový systém – bude sa v ňom spájať múdrosť dávnych predkov aj sila Vesmíru. Bude sa volať “Mágia leknového jazera” a jeho symbolikou budú kvety a listy. Výklad bude pozostávať zo spojenia kvetu a listu. Každá skupina bude mať 16 hesiel – teraz sa ich napíš.” A diktovali mi rôzne zvláštne slová, či už abstraktné alebo neobvyklé. Nepýtala som sa, prečo práve tieto symboly. Jednoducho som ich prijala.

Mala som plán, mala som symboly. Teraz bolo potrebné napísať všetky výklady. Tento proces trval veľmi dlho. Všetky výklady prišli formou channelingu. Raz to išlo rýchlo, raz som tri roky nenapísala ani riadok. Viac ako polovicu brožúry som dokončila za tri mesiace. Už počas práce som výklady “testovala” na priateľoch. A vychádzali. Pritom používali ešte len tretinu symbolov.

Keď bola brožúra dokončená, nasmerovala ma vtedy Airmid z Rádu Bardov, Ovatov a Druidov, aby som ju poslala so istému ezoterickému vydávateľstvu, s ktorým som tiež spolupracovala na prekladoch ich kníh. Majiteľ mi text vrátil s tým, že je to síce zaujímavé, ale chýbajú tomu karty. Že komerčne zaujímavá bude kniha iba s kartami. Aj moji priatelia mi to občas povedali, a tak môj pôvodný plán, aby si kartičky pre výklad svojpomocne každý vyrobil a vložil do nich svoju energiu, sa pobral do histórie, a ja som začala hľadať spôsoby, ako karty vyrobiť.

Celý proces by vydal na samostatnú knihu. Vedela som, že sama nie som dokonale zručná, aby som si ich sama ilustrovala. Hľadala som autora ilustrácií. Potrebovala som niekoho, kto sa nacíti, kto pochopí výklady inými zmysľami, ako je bežné. Odporúčali mi rôznych ľudí. Odmietla som ich veľa, bolo ich okolo 13, možno aj 16, už si to nepamätám. Už som sa aj vzdávala, keď som v posiľňovni “náhodou” vypočula rozhovor môjho trénera so svojím kamarátom a vedela som, že som presne toho, koho hľadám. Takto som sa teda v septembri 2015 zoznámila s Lukášom Hradečným, ktorý mal za sebou doslova zázračné uzdravenie z ťažkej choroby, a ktorý s posvätnou pokorou a hlbokým darom v sebe do 60 dní nakreslil podklady pre moje karty.

Karty sme potom dali profesionálne oscannovať a pripraviť. Ďalšiou úlohou na mojej ceste bolo nájsť grafika, ktorý pripraví karty a brožuru. Prvý človek pripravil podklady podľa mojich inštrukcií a ja som ich celá nadšená v roku 2016 poslala vydávateľovi, ktorý si “poručil” tie karty. Vrátil mi ich s tým, že je na trhu karát príliš veľa. Nuž.. a tu som už vedela, že ich nik nie je hodný, ak ich necíti, a že si ich jednoducho vydám sama. Netušila som, ako, ale bola som o tom hlboko presvedčená.

Turbulencie v mojom osobnom živote odložili prácu na kartách do úzadia. Kým som v novembri 2018 nestretla na “kávičke” so Soňou Borušovičovou, kde sme preberali pôvodne úplne niečo iné, a dostalo sa na karty. Tu sa začala veľká mágia. Sonke vďačia karty za nový a jednoduchší názov. A tiež za hlboké uvedomenie, že karty ani zďaleka nie sú pripravené pre tlač, ako som si naivne myslela.

Vtedy do môjho života vstúpil aj istý cudzinec, s ktorým nás spojilo zaujímavé puto – pomohla som mu, on pomohol mne, a aj keď sa zachoval nekorektne, všetko, čo spravil, mi vlastne pomohlo karty dokončiť. Pomohol mi dotiahnuť karty po “technickej stránke”, poradil mi, ako znížiť náklady a zároveň dosiahnuť maximálnej kvality. Priviedol ma k môjmu dobrému anjelovi, grafikovi Michalovi a jeho manželke, ktorí mi pomohli dotiahnuť karty do finálnej podoby a vydať ich. Cítila som, že u nich som správne a je to tak, dobré dielo sa podarilo.

Ich unikátom bolo aj to, že od začiatku, kedy sa začali vynárať z hmly, bolo jasné, že im prislúcha exkluzívna starostlivosť na mieru. Sú určené do luxusných vrecúšok, ktoré som zverila do starostlivých rúk Barbarky Buľubašovej (ART LIVING). Teraz majú majitela na výber z 3 rôznych verzí, či už ich priťahuje mäkkučký a nežný Biely Lotos, honosný a ligotavý Zlatý Lotos, alebo magický a odvážny Červený Lotos.

Lotosové anjelské karty prišli na svet na jesen 2019. Sú tu, šíria sa v láske do sveta a samé si vyhľadávajú svojich majiteľov a majiteľky. Je to dielko, ktoré nepozná kompromisy.

Majú nám pomôcť nájsť smer a naše miesto v živote. Výklady lotosových kariet sú krátke, vecné a láskavé. Forma kariet a ich výklad je nekonvenčný, hravý a tvorivý. Smelo o nich tvrdím, že v sebe spájajú silu druidov a zároveň nebeských majstrov. Pri ich výklade teda platí “Ako v nebi, tak i na Zemi…” Prinášajú rovnováhu, harmóniu, prepojenie ducha a hmoty, posvätnosť bytia tu a teraz.

Ak sa Vám prihovárajú, napíšte si o ne. Objednať si ich môžete tu.

Next

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *